Kérdése lenne a termékről? Kattintson ide, és töltse ki az űrlapot!
Predictor Early terhességi teszt otthoni
2019 Ft
Ártörténet megjelenítése
Készleten
Részletes termékinformációk
Jellemzők
- A Predictor Early-vel már 6 nappal az esedékes menstruáció elmaradása előtt megtudhatja, hogy terhes-e.
- Klinikai vizsgálatok szerint a terhes nők 76%-ánál elég magas a hCG hormonszint 6 nappal az esedékes menstruáció elmaradása előtt ahhoz, hogy kimutatható legyen.
- Laboratóriumi vizsgálatok szerint a teszt 99% feletti pontossággal állapítja meg a terhességet az esedékes menstruáció első napjától.
Tárolás
- Nem fagyasztható.
- Ne tárolja 30°C felett.
- Gyermekektől elzárva tartandó.
Figyelmeztetések
- Belsőleg nem alkalmazható.
- Egyszer használatos eszköz.
- A lejárati idő után ne használja.
Ártörténet: Predictor Early terhességi teszt otthoni
| Dátum | Normál ár | Akciós ár | Kedvezmény mértéke |
|---|---|---|---|
| 2026-06-17 18:38:35 | 2019 Ft | 2019 Ft | 0% |
| 2026-05-28 14:40:38 | 2019 Ft | 1679 Ft | 16% |
| 2026-03-13 14:03:43 | 1939 Ft | 1679 Ft | 13% |
| 2026-02-04 21:38:41 | 1849 Ft | 1849 Ft | 0% |
| 2025-12-30 15:36:27 | 1919 Ft | 1919 Ft | 0% |
| 2025-09-04 12:29:07 | 1849 Ft | 1849 Ft | 0% |
| 2024-11-26 10:38:02 | 1699 Ft | 1699 Ft | 0% |
| 2024-04-12 13:54:13 | 0 Ft | 0 Ft | 0% |




